KONST / Litografier / Färglitografi 11435580
nr 1143 5580
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, 172/200, signerad, 52x45
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 november 2017
kl 18:21:50
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke